ILUMINACI - MASONERIA - ROK 2018

Polscy Naukowcy o Systemie HAARP - Broni XXI Wieku

Wywiad radiowy z polskimi naukowcami na temat systemu HAARP. Panowie mają świadomość stwarzanych przez niego zagrożeń, ale tryskają optymizmem w stosunku do osób i instytucji prowadzących eksperyment - wierząc w ich rozsądek. A instytucje te, to przede wszystkim lotnictwo i marynarka Satanów Zjednoczonych...

Sercem projektu HAARP jest kompleks 180 anten radiowych o docelowej mocy 3,6 megawatów, zajmują one obszar ok. 35 akrów. W ramach tej instalacji pracują: IRI (Ionospheric Research Instrument - urządzenie do badań jonosfery), ISR (Incoherent Scatter Radar radar bardzo wysokiej częstotliwości) oraz nowoczesne geofizyczne urządzenie badawcze ELF.

Emitowane przez anteny fale o częstotliwości do 1 MHz są pochłaniane przez jonosferę lokalnie ją "podgrzewając lub wręcz wypalając w niej otwór (obrazowo można powiedzieć, że anteny strzelają w niebo wiązką elektromagnetyczną). Można to opisać jako "drażnienie atmosfery w sposób kontrolowany. W ten sposób prowadzone są badania nad pochodzeniem i sposobem powstawania zórz polarnych, właściwościami elektrycznymi i magnetycznymi ziemskiej jonosfery oraz promieniowaniem kosmicznym.

{Mosmodule module=REKLAMA}

Do "sukcesów" projektu zaliczyć można "zapalenie sztucznej zorzy". W czasie, gdy na niebie widniała naturalna zorza a anteny pracowały, na jej tle pojawiły się zielonkawe, ledwo widoczne gołym okiem, plamki. Zostały one zarejestrowane przez urządzenia diagnostyczne. W planach jest  zaświecenie całkowicie sztucznej zorzy.

Od wieków w świadomości ludzi północy zorza polarna jawiła się jako coś okropnego, wróżącego nieszczęście. W mitologii Eskimosów odgrywała rolę projektora zaświatów, krainy zmarłych; ludzie chowali swe dzieci, gdy widniała na niebie wierzono, że może zabrać im głowę. Czyżby starożytni znali efekty użycia broni geofizycznej?

Nie brzmi to wcale tak zabawnie, gdy weźmiemy pod uwagę, iż system HAARP ma możliwość zakłócania pracy ludzkiego mózgu na odległość. Czy tak właśnie będzie wyglądać broń XXI wieku?

 

{Mosmodule module=linki2}

{Mosmodule module=linki2}