ILUMINACI - MASONERIA - ROK 2017

Iluminaci a Nowy Porządek Świata

W internecie można znaleźć całą masę stron o tak zwanym ,,Nowym porządku świata (New world order)". Jest wiele teorii dotyczących tego zagadnienia. Najbardziej popularną teorią jest, że tajne stowarzyszenie chce przejąć władzę nad światem i zniewolić ludzkość. Przez kilkaset lat ta organizacja rzekomo zdołała przniknąć do rządów na całym świecie i przejęła władzę. Ich celem jest wszczepienie całej ludzkości czipów, na których miałyby być przechowywane pieniądze. Gotówka miałaby całkowicie zniknąć i jedynym środkiem płatności miałybyć elektroniczne pieniądze zapisane na czipach. Jeśliby jakiś osobnik stwarzałby problemy nie zgadzając się np.: z decyzjami rządu to władza by wyłączała mu czip i po sprawie. Bez możliwości zapłacenia za jedzenie czy za cokolwiek, stał by się wyrzutkiem, bezdomnym, człowiekiem bez perspektyw. Dorobek ludzi gromadzony przez całe życie mógłby zniknąć w jednej chwili i to bez podania konkretnego powodu.

{Mosmodule module=REKLAMA}

Aby ten plan się powiódł Iluminaci, bo tak nazywa się ta organizacja, muszą stworzyć jeden światowy rząd, jedną armię i jeden system gospodarczy. Jeśli pojedyncze narody przestaną istnieć razem ze swoimi wojskami to nie będzie nikogo kto by się przeciwstawił temu reżimowi. Według terorii spiskowych Iluminaci są wyznawcami diabła. Chcą aby ludzie przestali wierzyć w Boga i zaczęli czcić Lucyfera. Uważają się za rasę wyższą i, że  są stworzeni do władania rasą ludzką. Pomiatają ludzkimi istnieniami i chcą je wykorzystać jako tanią siłę roboczą. Społeczeństwo ma być na każdym kroku inwigilowane, mieszkać będzie można tylko w wyznaczonych do tego terytoriach. Populacja ma zostać drastycznie zmniejszona.

To jest bardzo ogólnikowy plan Iluminatów. Jeśli kogoś interesuje bardziej ten temat niech obejrzy film: ,,Pełen obraz" lub ,,Wezwanie do przebudzenia".

Nie wiem czy istnieje tajna organizacja pragnąca zniewolenia ludzkości. Nie namawiam nikogo do wiary w Iluminatów. Można jednak zauważyć, że w ciągu kilku ostatnich lat inwigilacja człowieka stała się intensywniejsza. Szczególnie po atakach 11 września. Walka z terroryzmem stała się idealnym pretekstem do podsłuchwiania, podglądania i szpiegowania obywateli.

Społeczeństwo jest nieustannie ogłupiane przez telewizję. Promuje się życie polegające na zaspokajaniu potrzeb wyłącznie materialnych. Daje się do zrozumienia ludziom, że życie polega na zarabianiu i gromadzeniu pieniędzy. A ludzie jak bydło myślą, że telewizor jest jak wyrocznia i trzeba mu bezgranicznie ufać. Kreuje się tak zwane gwiazdy, które naśladuje miliony młodych ludzi. Zamiast pozytywnego przekazu z którego ludzie mogliby coś wynieść, jest tylko porno, przemoc i reality show. Dzięki taniej rozrywce dla mas, elity starają się odwrócić uwagę od spraw ważnych. Kogo obchodzi jakiś tam traktat lizboński jak Kubica może stanie na podium w najbliższym wyścigu.

Polityczny wygląd świata też przechodzi drastyczne zmiany. Na wszystkich kontynentach centralizuje się władze. Kraje Europy oddają władzę nad swoimi narodami UE. W Azji powstaje Unia Azjatycka,w Afryce Unia Afrykańska, Unia Północnoamerykańska też już istnieje, choć większość obywateli tego kontynentu nic o tym nie wie.  Szczyty G8, G20 itp. służą obradowaniu nad dalszymi krokami w centralizacji władzy. Dalsze oddawanie władzy coraz mniejszemu gronu ludzi prowadzi niechybnie do światowego rządu.

Centralizacja władzy na świecie przedstawiana jest jako jedyny sposób na pokój na świecie. Tylko, że państwa której najbardziej starają się promować nowy porządek same wszczynają wojny. Najpierw Afganistan, później Irak i wygląda na to, że następny będzie Iran. Jeśli ktoś wierzy jeszcze, że te wojny są prowadzone dla dobra ludzi żyjących w tych krajach to niech jebnie sobie w  łeb. Oprócz zysków i ropy, te wojny prowadzone są dla wpływów politycznych i wciskania ludziom ,,amerykańskiego stylu życia? czyli nastawiania ludzi konsumpcyjnie. Arabskie kraje mają bardzo głęboko zakorzenioną tradycję, która nie toleruje życia jakie promuje zachodni świat. Dlatego USA chce na siłę wcisnąć jej swoje przekonania i chce aby każdy na świecie żył w amerykańskim śnie, a raczej koszmarze.

Ameryka czy ktoś wierzy czy nie, tworzy potajemnie swoje imperium. Europe można uznać już za jego część.Ameryka południowa też już prawie cała oddała się w ręce Wujka Sama (Wenezuela jeszcze się stawia, ale już pewnie nie długo) Biedne kraje afrykańskie zostały niemalże w całości sprzedane korporacjom wyzyskującym Afrykańczyków i zabierających ich dobra naturalne. Azja jest jeszcze podzielona. Chiny jako komunistyczne państwo nie ulegnie tak łatwo USA, ale też już widać, że władze postanowiły dołączyć do Imperium. Jeśli Chiny się dostosują to cała Azja, oprócz krajów arabskich i Korei Północnej też się dostosują. Korea Północna sama raczej nic nie zdziała bo kraje arabskie są zajętę wojną i nie pomogą. Więc prędzej czy później Korea też się podda imperializmowi. Zostaje oczywiście Rosja. Ale myślę, że Rosja dostanie swoją dolę z wpływów i będzie siedzieć cicho. Dalsze szerzenie amerykańskiej kultury doprowadzi do ujednolicenia kulturowego. Już wszyscy na świecie słuchają takiej samej muzyki, chodzą w tych samych ubraniach i żyją w taki sam sposób jak wszyscy.

Jeśli popatrzy się na te rzeczy przez pryzmat teorii o illuminatach to można zauważyć, że w tych historiach jest coś z prawdy. Ale illuminaci istnieją, a imperium USA staje się powoli faktem. I jeśli się zna chociaż zarys historii ludzkości to można łatwo zauważyć, że zbyt wielka władz w zbyt wąskim gronie ludzi prowadzi niechybnie do totalitaryzmu.

Illuminaci czy nie, ktoś próbuje zawładnąć naszym światem i tylko od nas zależy czy to się im uda. Ja głęboko wierzę, że ludzie się obudzą i zniweczą te nikczemne plany elit rządzących. Wszystko zależy przecież od ludzi bo to nasz wspólny świat i on należy do każdego człowieka.

Ten wpis napisałem by nakłonić ludzi do walki. Nie musicie wierzyć w to co w nim pisze. Mam nadzieję, że każdy  zacznie poszukiwać prawdy o NWO na własną ręke i sam się przekona, że świat zmierza ku zniewoleniu ludzi.